Hakkımızda

Geçmiş yıllarda özellikle kadınlar Kuaförlerde çok fazla zaman harcayarak çeşitli işlemler yaptırmaktaydı. İlerleyen teknoloji ile beraber son zamanların en çok talep gören mesleği güzellik uzmanlığı daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu durumda da güzellik merkezleri ile sıkça karşılaşılmaktadır. Güzellik merkezinde yapılan işlemler daha çok cihazlar ile yapıldığı için kişi kendini özel hissetmeye başladı. Hali hazırda hala kuaförlerde işlem yaptırılmaya devam edilmektedir. Bunun yanı sıra güzellik merkezlerinde zayıflamadan kırışıklık giderici işlemlere kadar hijyenik ortamlarda hizmet verilmektedir. Güzellik merkezleri gün geçtikçe sayısını arttırarak hatta kuaför hizmetini de dahil ederek hizmete devam etmektedir. Birçok ilde güzellik merkezleri oldukça ilgi görmektedir. Bakırköy güzellik Salonu olarak yılların tecrübesi ve uzman kadromuz ile hiyjen koşullar büyük ilgi görüyoruz.

Misyonumuz

Bakırköy güzellik salonu yerlerine bakıldığında birçok güzellik salonu ile karşılaşılmaktadır. Kişi kendini nerede rahat hissediyorsa orada işlem yaptırmaktan keyif almaktadır. Dolayısıyla uzun süre güzellik merkezi değiştirmeden aynı yerde hizmet alınmaya devam edilmektedir. Bu durumda güven oldukça önemlidir. Yapılan işlemlerin üçüncü kişilere paylaşılmadan mahremiyet ön planda tutularak hizmet verilmesi ana ilkelerden biridir. Bakırköy güzellik salonu olarak güncegeçtikça müşteri memnuniyeti sebebiyle daha fazla ilgi görmekteyiz. Doğru ve güvenilir bir hizmet kişinin kendini daha rahat hissetmesini sağladığı için güzellik merkezinde olan tüm işlemlerden faydalanmak isteyebilir. Güzellik salonları verdikleri hizmetleri talebe göre artırdığında çok daha fazla müşteri talebi ile karşılaşacaktır. Müşteri ön planda tutmak doğru servisin yapılmasında yardımcı olur. Bakırköy güzellik salonu yani nazen güzellik olarak biz proaktif çalışma felsefemiz müşteri memnuniyeti misyonumuzla sizlere en iyi hizmeti vermek çabası içerisindeyiz.

Vizyonumuz

Günümüzde birçok güzellik merkezi hakkında her gün farklı haberler çıkmaktadır. Teknoloji ile beraber yürüyen güzellik sektörü vazgeçilmesi zor kurallar içinde işletilmelidir. Bakırköy güzellik merkezi özelliklerinde bakıldığında cilt yenileme, zayıflama, kırışık giderme, cilt bakımı, ağda ve epilasyon, akne tedavisi, gözenek tedavisi, kalıcı makyaj, dermapen pasif Jimnastik, presoterapi vb diğer işlemler bir arada yapılmaktadır. Önemli olan yapılan işin hijyen kurallarına uygunluğudur. Bakırköy güzellik salonu açısından oldukça zengindir. Her semtte en az 4 güzellik merkezi ile karşılaşılabilmektedir. Bu durumda kişi tamamen kendi tercihine göre hareket ederek işlem yaptırmaktadır. Güzellik merkezlerinde hijyen ön plana çıkarıldığı zaman daha sağlıklı ve doğru hizmet etmeye devam edecektir. Bizler sizlere en hiyjen koşullar son teknoloji ile hizmet sunma çabası içerisindeyiz ve uzmanlarızla sağlığını ön plana alarak.