2 yıl önce eklendi | Ekleyen : Admin

Güzellik Merkezinizden Memnun Musunuz?

            Bakırköy Güzellik de hayalleriniz gerçek oluyor. Güzelliğine ve bakımına özen gösteren bayanlar birinci adresi güzellik merkezi olmaktadır. Güzellik merkezinde komple tüm vücut için güzellik ve bakım sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Müşterilerinin beklentilerine uygun hizmet vermeyi amaçlayan güzellik merkezimdeki çalışan personel işinde uzmandır. Kendini uzmanın eline teslim eden müşterilerinin o merkezden en güzel haliyle, bambaşka bir ben görerek çıkması hedeflenmektedir. Bu amaçla alanında en iyi olan personelle çalışan Bakırköy güzellik salonu en kısa sürede olumlu sonuçlar almaktadır. Disiplinli çalışma prensibi güzellik merkezinde kullanılan ürünlerin en kalitelisiyle birleştirilir. Çünkü insan sağlığı ön planda tutulmaktadır. Kullanılan cihazlarda dünyadaki gelişmeler takip edilerek son teknolojinin ürünleri kullanılır. Hijyen ön planda tutularak müşterilerinin hak ettiği hizmet kalitesi sağlanmaktadır.

 

 İstanbul Güzellik Merkezinde Hangi Hizmetler Vardır?

            Kişisel bakımın olmazsa olmazlarından cilt bakımına dair hizmetler bakırköy güzellik salonu için önemli yer tutmaktadır. Birçok kişinin şikayeti olan sivilceler ve siyah noktaların yok edilmesine dair tedaviler yapılmaktadır. Akne tedavileri, yüzdeki lekelerin yok edilmesi, pürüzsüz bir cilt sağlanmaktadır. Hücrelerin yenilenmesi, ölü hücrelerin atılması, cildin ihtiyacı olan nem ve vitaminler verilmektedir. Son yıllarda makyajına önem veren bayanları makyaj derdinden kurtaran ve son derece güzel bir görünüm sağlayan kalıcı makyaj yapılmaktadır. Göz, kaş, kirpik, dudak makyajı kısa sürede yapılmaktadır. Bakırköy güzellik salonu hem bedensel hem ruhsal bakımı düşünmektedir. Bu amaçla masajı en önemli hizmetleri arasına koymaktadır. Stresin olumsuz etkilerinin atılması, vücudun rahatlaması, vücuttaki ağrıların giderilmesi için masaj yapılmaktadır. El ve ayak güzelliği için bakım yapılmaktadır. Bakımlı tırnaklar için manikür, pedikür yapılmaktadır.

 

 Güzellik Merkezinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

            Güzellik merkezinde kullanılan cihaz ve yöntemler yapılacak işleme göre ve kişiye göre farklılık göstermektedir. Bakırköy güzellik merkezi her müşterisine ayrı özen göstererek kişiye has çözümler getirmektedir. Bitkisel, organik çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanında teknolojiyi yakından takip ederek gelişmiş lazer yöntemleri, cildin ihtiyacı olan serumlarla cildin yenilenmesi sağlanmaktadır. Mümkün olan acı ve ağrı yaşatmayan metotlar kullanılmaktadır. Kendinde artık düzelmez olarak gördüğü sorunların ne kadar kısa sürede düzeldiğini gören müşteriler mutlu olmaktadır.