2 yıl önce eklendi | Ekleyen : Admin

Yaşlanma Etkilerine Karşı Nasıl Bakım Yapılır?

           Bakırköy Güzellik salonu n da yaşlanmaya karşı bakım hizmetleri sizleri bekliyor. Yaşlanma etkileri kadın erkek herkesin görmek istemediği etkilerdir. Yaşlanma etkileri hem yüzde hem vücutta kendisini göstermektedir. Bu yüzden hem yüze hem vücuda bakım yapmak gereklidir. Artık değişen teknolojiler ve yeni yöntemler sayesinde yaşlanmanın yarattığı deformasyonu en aza indirmek sağlanmaktadır. Bakırköy güzellik salonu bu amaçla uğraşı vermekte ve elde ettiği sonuçlarla başarısını kanıtlamaktadır. Aynı zamanda kişinin evde yapması gereken bakımlarla ve yapmaması gerekenlerle ilgili Bakırköy güzellik salonu en doğru bilgiler verilmektedir.

 

 Güzellik Salonunda Yaşlanma Etkilerine Karşı işlemler nelerdir? 

            Bazı ciltler yaşlanmaya diğerlerine göre daha müsaittir. Özellikle kuru ciltlerde yaşlanma etkileri daha erken yaşlarda ortaya çıkmaktadır. Mikrodermabrasyon kullanılan yöntemler arasında önemli yer tutmaktadır. Bu yöntemle akne yaraları tedavi edilir. Yüzdeki çizgilerin giderilmesi sağlanmaktadır. Yüzde ve vücutta güneş, hamilelik gibi nedenlerle lekeler oluşmaktadır. Bu lekelerin giderilmesinde de bu yöntem kullanılmaktadır. Bunun yanında kimyasal peeling şeklinde yöntemler kullanılmaktadır. Bakırköy güzellik salonu her işlem için en doğru ve kalıcı çözümler oluşturacak işlemler yapar.

            Vücuttaki selülitlerden kurtulmak için, yağlanan bölgelerde gerekli cihazlarla kısa sürede çözümler sağlanmaktadır. Ayrıca kaliteli ürünlerle yapılan spa ve kürler sayesinde selülitlerden kısa sürede kurtulmak mümkün olmaktadır. Lazer birçok amaçla kullanıldığı gibi epilasyon alanında da en iyi sonuç veren yöntemdir. Tüylerden kesin ve kalıcı bir şekilde kurtulmak isteyenler için bu yönteme başvurulur. Kirpikleri seyrek olanlar için ve zamanla dökülenler için yeni yöntem olan ipek kirpik kullananları memnun etmektedir. Hem daha genç bir görünüm sağlar hem de her zaman rimel varmış gibi bakımlı, makyajlı bir görüntü oluşturur.

 

 Güzellik Merkezinde Bölgesel Şekilde Zayıflama Yapılır mı?

            Kiloların ve yağların özellikle belirli bölgelerde toplanması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bunun için bölgesel şekilde basen, göğüs, karın bölgesindeki yağların yok edilmesi için Bakırköy güzellik salonu üstüne düşeni yapmaktadır. Kullanılan yöntemlerle bir iki beden incelme sağlanmakta, sarkma olmadan toparlanmış bir vücut memnun edici sonuçlar çıkarmaktadır. Dondurma yöntemi, ozon yöntemi ve başka alternatiflerle bölgesel şekilde zayıflama işlemi yapılmaktadır. Eski yöntemlerin yarattığı sarkma gibi sonuçlar olmaz. Cilt gergin, taze görülmektedir.